| Kqzu97 a întrebat:

Clasele V-VIII au vacanta de toamna?

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu, doar cei mici au. big grin.

| AlerimxD a răspuns:

Nu, doar clasele I-IV!
Xoxo.

| Nicoleta a răspuns:

Nu.
doar clasele primare.

| Sperietoarea a răspuns:

Nu nu au ca si eu sunt a V-VII.

| Ana a răspuns:

Nu, din cate stiu eu

| createing a răspuns:

NU****(in loc de funda poti sa-mi dai idullaughing)

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
NU! nesimtiti noi nu avem vacanta dar ne-am obisnuit fiind al 4 lea an de cand nu avem vacanta oh go on
stiu ca este greu dar trece foarte rapid ei pierd distractie +note rele si bonus trezirea la 6 si 40 de minute oh go on

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Nu...doar aia 1-4 din cate stiu euwinking

| Kqzu97 explică:

Sunt ff nesimtitilaughingnoi suntem mai prosti si noi nu primimlaughing. Astazi a spus un coleg ca cica primim si noi vacanta, si eram :Intr-o mare dilema"laughing

| justme_2041 a răspuns:

Stai un pic, eu sunt a 6, si cunosc pe cineva care e a 5 si sunt de la noi din scoala, diriga lor le da 2 saptamani,,, vacanta.
si noua nuwaiting
nu-i corect:-l
pup:*