nony
| nony a întrebat:

Credeti ca ar trebui cenzurate mai multe intrebari pe TPU? Eu cred ca sunt multe care nu au raspuns, si nu ar putea sa aiba raspuns.

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Perfect de acord. Multe sunt stupide si fara utilitate iar daca incerci sa dai raspuns.....devii ....stupid instantaneu. (nu cenzurate - refuzate)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Suntem aici să ajutăm, nu să criticăm sau să spunem că o întrebare nu-și găsește răspunsul!
Trebuie să avem răbdare și vom găsi soluți la toate întrebările.
Nici Dumnezeu nu a făcut lumea într-o zi, ci în șase, în a 7-a zi s-a odihnit.
Pa, pa.

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu, nu cred asta. Poate pentru noi intrebarile par stupide, dar pentru ei au sens. Noi alegem cui vrem sa raspundem, daca intrebarea te face sa simti ca-ti pierzi timpul poti sa nu raspunzi. E alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui. la un moment dat isi vor gasi un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te pe "Blogul nostru si al vostru"...sa vezi acolo intrebari "inteligente".

| tukhey23 a răspuns:

Poi si intrebarea ta nu are rasp., mai ales ca e penibila. sincer happy

| bozo a răspuns:

Cenzura este primul pas spre dictatura. Atunci cand tu nu ai raspuns la o intrebare asta nu inseamna ca este o prostie. imi vin in cap zeci de intrebari la care 90% din utilizatorii TPU nu ar putea raspunde. Si toate inteligente si cu un raspuns posibil elevat.
De exemplu eu consider ca intrebarea ta ar trebui interzisa. Si vazand ce raspuns ai ales ca si castigator consider ca tu ar trebui sa fii interzisa. Ce zici? Facem?

| bibiank a răspuns:

Poate te referi la intrebarilea alea despre sex si dragoste, daca la alea te referi nu krd ik ar trebiu pentru. k persoana aia are nevoie de ajutor. poatek toti ceilalti