| eko a întrebat:

Cu ce parfum va parfumati?laughing

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Chair vrei sa stii?/ pai am asa. : D&G roz, adidas roz, de la AVON (pur blanca, passion dance, true glow - miroase superb doar ca este foarte dulce ) apoi mai am doua frantuzesti : chason d'eau si voile d'amour...si cel mai nou calvin klein big grin

20 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Bvlgari.

| SMTHING a răspuns:

Tango

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Aroma subbratului" e o gama de produse noi destinate femeilor care vor sa respinga... oricehee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De obicei ma imbrac in parfumul misterului cand ma intereseaza cineva.
In rest, ce am la indemana.

| florar a răspuns:

Bob tabac, cand am.musai original. nu mi se pare de ras! parfumul ales e un reper pentru altii, daca e prea puternic te eticheteaza de marlan, daca e prea des e semn de narcissim...etc

| Mefisto23 a răspuns:

Aqua di Gio, Hugo Boss, si mai am unul cred ca de la oriflame sau asa ceva i"mperfect big grin oricum miros bine. Eu adica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D&G the one.

| albastrel a răspuns:

Chiar *

| Sara2 a răspuns:

Eu am versace bright cristal si percive de la avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum - Angel, Thierry Mugler. Iarna - Dune, Christiam Dior

auran
| auran a răspuns:

De ce nu stii ce marca sa-mi cumperi?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cumpar numai parfum defiecare data.happyImi place sa incerc mereu ceva nou happy

daniela
| daniela a răspuns:

KENZO L`eau par Kenzo women

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Promesse de la Cacharel.

cami
| cami a răspuns:

Pur blanca blush.

| valsis a răspuns:

Paco Rabanne - 1 Million http://www.youtube.com/watch?v=_xZwezMxwao

| LoveYouR a răspuns:

Be...kissable

| roberta_7531 a răspuns:

For away- avon

| piscot a răspuns:

Hmm...vara Kenzo, Nina Ricci, Armani Code si iarna Euphoria de la Calvin Klein(mor dupa el), un Giordani de la Oriflame si DNKYhee hee

| Amelia87 a răspuns:

Mexx