| AlexDorinel a întrebat:

Cum aprind o tigara? Adica sa ramana focul, am aprins din greseala una si a ramas doar fum si am aruncat-o...

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Greu tare sa aprinzi o tigara! iti trebuie vreo zece facultati! iti dai seama!

| Invictusman a răspuns:

Ai nevoie si de instrucțiuni ca să îți aprinzi o țigară? Nu știambig grin

Răspuns utilizator avertizat
| jokerman878 a răspuns:

Prietene! In primul rand arunca pachetul ala nenorocit de tigari si fa sport ca sa ajungi ca si prietenul meu Baluța. Daca colegu sau crush-ul tau fumeaza, te rog, nu iti pierde plamanii si banii pentru asta. ajungi sa dai bani de mancare pe tigari. E trist, nu e cool, o sa regreti. NU E COOL DELOC! Crede-ma! Nu te oblig, doar am facut o recomandare.

| jokerman878 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Omule, faci o alegere buna. Nu te lasa prostit crezand ca faci ceva cool care reduce stresul. E o dependenta pe care ai sa o regreti. Tigarile sunt scumpe si dependenta de fumat duce la mase de bani cheltuite prost pentru cel mai inutil lucru gasit in magazine. Evita teoria YOLO, e prosteasca si lipsita de ratiune.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru AlexDorinel):

Bine ca nu ai inceput cu un trabuc laughing