| Andreea_8406 a întrebat:

Cum este cu cartela frog? Adica este o oferta...cu 6 euro ai:

o Comunicare nelimitată (apeluri si SMS-uri) în grupul frog
3000 minute către alte numere COSMOTE şi către reţeaua fixă Romtelecom 3000 SMS-uri către alte numere COSMOTE
75 minute naţionale şi internaţionale
75 SMS-uri naţionale
o Un super pachet de servicii suplimentare incluse, valabile cât timp ai extraopţiunea frog activă:
o Navigare nelimitata pe Internet de pe telefonul tău mobil, prin serviciul web’n’walk
o 250 MB trafic date broadband
o MMS-uri nelimitate către numere frog şi alte numere COSMOTE
o Notificări netaxabile de la/către Twitter
o Serviciul Muziton

Si oferta aceasta este valabila doar pana pe 21 august. Si daca eu imi cumpar acum o cartela beneficiez de oferta asta pana pe 21 august? Adica dupa 21 august daca expira oferta nu o sa mai am cele 3000 de minute.si tot ce mai este acolo? Nu o sa pot sa o reincarc (dupa 21 augus) cu 6 euro si sa beneficiez de ce am enuntat mai sus, chiar daca oferta nu mai este valabila?big grin

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Adica o sa beneficiezi de toate cele enumerate mai sus doar daca activezi cartela pana la data mentionata si in plus nu trebuie sa incarci cu 6 euro ci doar cu 5euro, deoarece in momentul incarcarii primesti cadou 1euro in fiecare luna, dupa ce ai incarcat trimiti un mesaj gol(fara text) la 622 si ti se va activa automat extraoptiunea pe care ai descris-o tu mai sus.

| Andreea_8406 explică:

Pai am inteles ca dupa ce expira, dupa 21 august mai este valabila doar 3 luni adica o sa mai pot s-a incarc doar 3 luni...