| Andreea_8406 a întrebat:

As vrea sa-mi bag net pe telefon de la cosmote, dar am abonament. Ceea ce vreau sa va intreb este daca serviciul web’n’walk merge si la abonament sau doar la cartela? Adica trebuie sa am cartela ca sa pot sa-l activez? Ca am vazut pe site-ul celor de la cosmote:

"Serviciul web’n’walk poate fi accesat de către utilizatorii Cartelei Cosmote care au activă Extraopţiunea 3000, Extraopţiunea Smartphone sau Extraopţiunea 3075 doar prin intermediul extraopţiunii web’n’walk."

Si de-asta v-am intrebat ca ma gandesc ca poate merge si la abonament.
Am mai pus intrebarea, dar nu s-a incumetat nimeni sa raspunda. Multumesc!

1 răspuns:
| gra a răspuns:

Sunt convins ca au net si pentru abonati. Probabil or sa iti adauge cativa euro/luna la abonament. Insa mara atentie la ce serviciu alegi - sfatul meu este sa alegi un abonament cu viteza mai mica de download si nelimitat ca volum. Altfel risti sa depasesti rapid limita de volum impusa de ei si sa platesti cat nu face...