Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Cum ii calificati pe cei care atunci cand le dati un raspuns bine argumentat, bazat pe logica si dovezi, acestia va noteaza cu STUPID SI NEFOLOSITOR?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Ii ignor, nici macar nu ma obosesc sa le intorc stupidul (pentru ca da, stiu cine ma urmareste, cu votul in mana).
eu nu votez decat atunci cand e prea aberant raspunsul.
nu ma mai deranjeaza, atata timp cat am adus argumente in sustinerea punctului meu de vedere.
daca as fi votata cu "inteligent "din partea lor, ar fi o problema rolling on the floor pentru ca ei au alte notiuni despre inteligenta rolling on the floor

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criticu mai cred ca astia doar sint obsedati de Anna, dar ea ii cam trateaza cu popou' si in cel mai bun caz cu mila, ca pe domnisoara inginerita Roberta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moony succes, da n-o sa reusesti. Pentru ca voturile noastre "inteligent" iti sint anulate de voturile 'stupid' venite de la pocaiti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formula magica este-votez invers proportional -"cati neuroni am, atatia inteligenti dau"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Monny-asa erau timpurile atunci...acum nu vezi ca pentru un pupic trebuie sa dai un audi A4?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mya pai nimeni nu da voturi stupide. Se dau singure rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaa pentru voi Anna este un zeulaughingde asta o votati cu inteligent si folositor chiar si cand nu este asa...mai duceti-va...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@christian...macar taci si nu mai vorbi in legatura cu calicativele...stati pe ascuns si va votati stapanarolling on the floorrolling on the floorsi daca are cineva ceva de zis impotriva stapanei voastre sariti cu stupidele...sunteti niste varza.traiti degeaba... pocaitilor...laughingca sa nu zic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare punctează după felul cum a înțeles răspunsul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@christian tu ti'ai gasit sa vorbesti?rolling on the flooruita'te cate voturi stupid ai dat tu..si cate au dat cei de care te iei...mai comentezi dupawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristi... dar care e problema ta? te-au prostit pocaitii si pe tine? esti si tu un sclav de-al lor? zi-mi ca sa stiu cum sa vorbesc cu tine... daca nu ai altceva mai bun de facut... du-te-n lumea ta. eject.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redusi.