| Spufff :x a întrebat:

Voi va enervati cand vedeti ca un raspuns de al vostru este "catalogat " cu stupid/nefolositor?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma duc si plang un ceas intreg.Cum sa imi dea mie cineva stupid? MIE? Eu care sunt atat de inteligenta? Vaii, vaiicrying
Mama si daca aflu cine mi-a dat ii arunc cu prastie nefolositor si stupid.Sa vada el cum e.Pai se poate asa ceva? Putin respect aici
rolling on the floor

| Helvete a răspuns:

Nu. Fiindca fiecare are parerea lui, iar daca cineva considera un raspuns de-al meu nefolositor sau stupid, asta e. Si la urma urmei, e doar o chestie virtuala, pe un site, nu e ceva serios.

| Doddel a răspuns:

Nu ma enervez pentru ca la acelasi raspuns mai sunt bifate inteligent amuzant etc si stiu ca doar acea persoana nu are un IQ prea dezvoltat, nu mi s-a intamplat sa am la un raspuns doar nefolositor, am 4 raspunsuri nefolositoare asa ca nu ma deranjeaza

| Doddel a răspuns:

Acum in ultima perioada ma enervez ca au dat prea multi pro. peste intrebarea mea si ai bifat repede stupid ca nu le convine adevaru

| sylvie a răspuns:

Nu, pentru ca stiu ca nu e asa.
De obicei primesc stupid de la copii care pun intrebari stupide(gen : "Cum sa slabesc fara sa fac efort?" sau "Cum sa ma ingras fara sa mananc?"si in cel mai scurt timp posibil) si eu nu ma abtin sa nu le zic in fata ce cred.

| flory_5471 a răspuns:

Nu, pentru ca sunt constienta ca parerile sunt impartite. Oricum nu poti multumii pe toata lumea, asta e clar si e imposibil ca toata lumea sa gandeasca la fel ca mine.

| BEBE_6063 a răspuns:

Nu am de ce sa ma supar, ma gindesc ca cel care mi-a dat vot stupid este mult mai stupid decit intrebarea sau raspunsul meu