| DeeaOana2000 a întrebat:

Cum imi pot face colti de vampir manual? Nu vreau sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| SpringEyes a răspuns:

Poate e cam tarziua dar eu stiu cum poti sa-ti faci colti de vampir:
1.Din guma de mestecat orbit.Cum? Mai intai mesteci 2 gume orbit (sau imparti un pe jumatate) dupa o modelezi cu mana (in forma coltilor dorita (mari mici)).

2.Iti poti ascute caninii laughing.

3.Iti poti cumpara de la magazin (asta doar daca vrei)

4. Poti imprumuta de la un prieten (de la mine laughing.

Sper ca te-am ajutat daca vrei colti de la mine contacteaza-ma la id-ul meu :ambra2101

Atentie! Mai intai trimite un comentariu la intrebarea asta si in comentariu spune "Da!" Daca vrei colti de la mine ca sa stiu daca ma apuc de treaba

| printesatha69 a răspuns (pentru SpringEyes):

Da!

| ubycriss a răspuns (pentru SpringEyes):

Da!

| Flora_Szekely_1997 a răspuns (pentru SpringEyes):

Da

| Martinescu_Robert_Gimi_1991 a răspuns (pentru SpringEyes):

Cum sa imi ascut caninii cu ce anume?

20 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Din plastelină laughing

| CrysaCrysy a răspuns (pentru 愛日本):

Ce proasta esti!laughing

| 愛日本 a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Mersi la fel blondo! Daca nu ai observat era o gluma oh go on dar normal ca nu ai observat, doar esti blonda (la minte).

| CrysaCrysy a răspuns (pentru 愛日本):

Din nou: esti foarte proasta!laughinglaughing

| VladimirPutin a răspuns:

Sugi sânge și se fac automat

| Bardas_Alexandru_1997 a răspuns:

Iti pui o substanta de crestere pe dinti aia, si o sa creasca mai mult.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nevoie ai de colti de vampir mai copila? Lasa prostiile! Mai bine joaca-te cu papusile si lasa vampirii; nu sunt de tine!

| PrafDeStea a răspuns (pentru anonim_4396):

Uhm, de unde atatia nervi mai pisi? Si eu as vrea colti, asa n ar mai trebui sa astept pana fac 500+ sa mi creasca. :3

| iKaede a răspuns:

Nu cred ca ai putea.

| DeeaOana2000 explică:

Apropo dati rasp normale daca stiti. Si Jasser 1 eu nu ma joc cu papusi si 2 pentru informarea ta imi trebuie pentru o sceneta la schoala! Cati ani ai tu?

| DeeaOana2000 explică:

Dati si voi raspunsuri normale. Si Jasser 1 eu nu ma joc cu papusi si 2 imi trebuie pentru o sceneta. Cati ani ai tu?

| BestFanOfSelena a răspuns:

Va rog sa ma credeti! Eu sunt SpringEyes doar ca mi-am facut o gramada de conturi.Ascultati! Adresa de email pe care v-am dat-o este gresita! Asta este cea reala : dariusenache@yahoo.com

Ma scuzati! Am vorbit cu prietena mea si mi-a zis ca a contactat-o unul si i-a cerut colti.Eu i-am cerut scuze ca ma gandeam la adresa ei si am scris-o.

Inca o data ma scuzati! Dar este unul zamfirel_ nu stiu cum si l-as ruga sa nu mai deranjeze adresa aceea.

Nu uitati dariusenache@yahoo.com

| Vinaga_Natalia_1978 a răspuns:

Nu stiu dar mie tot mi-ar trebui

| Martinescu_Robert_Gimi_1991 a răspuns:

Cu ce sa ascutem caninii?

| Ddy_Dana_1995 a răspuns:

SpringEyes, mersi pentru explicatii. Mi-au fost de mare ajutor

| Mocan_Emy_1995 a răspuns:

Cat de obsedata sa fii? laughing