| Flavy007 a întrebat:

Salu TPU am o intrebarela scoala la mine o sa fi un bal de hallowen si vreau sa imi cumpar colti de vampir Dar nu gasesc si vreau neapara.

P.s. preferabil are fi sa nu fie pra scumpi

2 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Pai sunt unele dulciuri care vand acadele cu colti dar trebuie sa cauti bine

| rafaell a răspuns:

BatPeTotiSiIncaUnul are dreptate sunt uni care ii da la dulciuri si e vreo 2lei dar daca vrei colti mai buni si esti din Bucuresti du-te in libertycenter si la are aolo magazin numai cu din astea de hallowen are tot ce vrei capsule de sange costume etcccc.