| georgy_4632 a întrebat:

Cum pot afla un numar de telefon celular(fix nu cred ca are) a unei persoane, daca ii stiu numai numele si adresa?

Răspuns Câştigător
| thespy a răspuns:

Daca numarul pe care vrei sa-l afli este pe abonament sunt sanse.Suni operatorul la care este abonat respectivul si daca nu e trecut ca secret il poti afla. Daca este un numar prepay atunci nu cred ca vei putea afla.

13 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Asta mi-ar placea si mie sa stiu - buna intrebarehee hee devil

auran
| auran a răspuns:

Asta mi-ar placea si mie sa stiu - buna intrebare hee hee devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea cred ca se poate...suna la operatorul de telefonie mobila si intreaba daca se poate... daca nu, incearca sa aflii daca are telefon fix sunand la info clienti, romtelecom 1930( sper sa nu ma insel). Bafta! happy

daniela
| daniela a răspuns:

Numai cei de la Romtelecom (telefonie fixa) pot sa-ti dea astfel de informatii... mobilul nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca esti base' sau lucrezi la sri poti afla si asculta in acelasi timp orice numar de telefon doresti...winking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si Orange si Vodafone, au info nr abonati!, si, acum am intrebat, si Cosmo => 1234! Asta, daca nu e dat la "secret" = nu se informeaza, asa se cheama la Romtelecom! Sau de la o sucursala a respectivului operator, daca ii argumentezi destul de convingator motivul tau! Success!

| georgy_4632 explică:

Fiul meu, care peste cateva luni va implini 20 ani, nu stie nimic despre tatal sau, in cateva cuvinte, nu il cunoaste. L-am crescut singura de la 6 luni. Tatal, l-a sunat de cateva ori, atat.Intre timp, am desfiintat telefonul fix, iar tatal, pe al sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot afla un numar de telefon celular(fix nu cred ca are) a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeleaza 118932

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau numar de fix de la baieti tineri ne insurati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popa Gabriel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cotofana nicusor bl 14 rovine craiova