| steriana a întrebat:

Cum pot gasi un vechi prieten? Stiu doar ca il cheama Parfenie Florin si e din Navodari -Constanta.
Adresa mea de mail este cretu.stela@yahoo.com.
Va multumesc!

7 răspunsuri:
| jo a răspuns:

Nu-ti mai da adresa de email la liber asa, o sa te umpli de spam.

Exista paginialbe.ro, indexul numerelor de telefon active in serviciul Romtelecom. De acolo am gasit asta:
PARFENIE FLOAREA
NAVODARI, Telefon: 0241.766088
Poate te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai un telefon pentru. a vedea daca persoana cautata de tine face parte din fam. celei care e titulara postului telefonic;
chiar daca nu se confirma., poti sa-ntrebi. localitatea e mica si oamenii se cunosc. mai ales daca poarta acelasi nume de familie., mai mult ca sigur sunt rude. Succes!

PARFENIE FLOAREA
din NAVODARI, jud. CONSTANTA
STR. SCOLII, Nr. 3, Loc. NAVODARI, Cod poştal: 905700
TELEFON 0241.766.088

| SweetCandy a răspuns:

Succes!
k deja ai primit toate informatiilehappy

| Leea1234 a răspuns:

Daca nu gasesti din informatiile useri-lor de mai sus, incearca cu ajutorul hi5!
eu mi-am gasit colega de banca, din liceu pe care nu o mai vazusem de 8 ani, si am introdus numele ei in hi5 si mi-a aparut poza ei(a conditia e sa aiba cont in hi5 )
sau stai ca am sa caut eu pentru tine...revin imediat!

| Leea1234 a răspuns:

Am gasit un baiat cu numele de parfenie florin
locuieste in miercurea ciuc
este nascut pe 9 martie
si are 31 ani
i-am lasat un mesaj privat in care i-am spus ca il cauti(sper ca nu am dat-o in bara!)si acum asteptam sa-mi raspunda!
daca vrei mai multe detalii sau daca nu este el baiatul pe care il cauti contacteaza-ma in privat!

| kathessa a răspuns:

Incearca la evidenta populatiei.

| Daddy_9411 a răspuns:

Ti-am dat add dar inca nu mi-ai dat accept

Uite aici un link, sper sa te ajute si sa fie pers pe care o cauti tu "http://hi5.com/friend/p353671569--Florin_Parfenie--html".