| adi4ever a întrebat:

Cum pot trimite pe e-mail(yahoo) un video care il am in calculator? Sau poze? Si aceea persoana sa poata sa-l downloadeze cand primeste e-mailul

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Pai intri pe adresa ta de mail. dai new.scrii adresa pe care vrei sa trimiti mailu: de ex: george01@yahoo.com si dai attach file, acolo o sa-ti apara mai multe casute, apesi pe choose file si iei din calculator video-ul(... dup-aia te duci in josul paginii si dai attach file. o sa se incarce cam greu dar il lasi asa ac te redirectioneaza el inapoi la mail cand termina de incarcat.si mai jos scrii mailul. ce ai tu de spus pers respective si dai sendbig grinbig grinbafta!

1 răspuns:
| DiDi a răspuns:

Intri la mail, dai click pe " New " deasupra lui " Inbox " si o sa tii se deschida o fereastra:

Sent- - - -Attach- - - - Save Draft- - - - -Spelling- - - - -Cancel

To:
CC:
Subject:

Deasupra, dai click intre " send " si " save draft " pe " Attach ". Dupa ce ai selectat poza, sau ce doresti tu sa pui, dai click pe " Send ".

Succes!happy