| Madalina a întrebat:

Cum sa fac bani pe net?big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost deschide un site si baga niste telefoane si zii ca le vinzii cu curierat si trimiti coletele goale

| neodesignstudio a răspuns:

Nu prea e buna faza cu telefoanele. O sa fii prins. Sunt o groaza de metode de facut bani cu ajutorul internetului. Daca te duce putin capul poti face bani frumosi stand acasa, fara sef si fara stres.

| Tokaghero a răspuns:

Si mai bine, intra aici http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4e5ff40dab2657e72d020000 si joaca la masinute gratis FARA INVESTITII. primele 20 de jetoane sunt gratis daca te inregistrezi pe linkul ala ( site-ul e serios plateste)

| Toma12456 a răspuns:

Http://www.incentria.com/ptc_ads.php?ref=stefantoma12

Poti sa faci cate 50 $ pe luna. Fa-ti cont si descoperi tu. Primele 3 zile vei primi de la 0.001 centi pana la 0.5 centi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castiga bani din trafic pe site si vizualizare reclame, trebuie doar sa introduci niste coduri in casuta si se schimba pagina de reclame. Banii se pot retrage prin orice fel de metoda, foarte bine platit dar trebuie sa ai si 40 referali.
Link inscriere - http://atmoney.fun/3986939374028/

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!