| FuNkBoMb3R a întrebat:

Cum scap de eroarea de la Opera? Stau ce stau pe Opera... iar cand il deschid iar imi apare o eroare cu Cannot start Opera Retry or Cancel... ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Stai sa te pricep deci folosesti opera, apoi il inchizi si calculatorul ruleaza alte programe, apoi deschizi iar opera si ai probleme. Uite rezolvarea cind inchizi opera verifici din Task Manager daca este chiar inchis daca nu intri si inchizi opera.exe. Daca ai uitat cind da eroarea Task manager si faci ce scrie mai sus apoi pornesti opera iar.Tu vei trai cu senzatia ca opera se inchide dar nu este asa si o sa vezi ca in ecran nu il mai ai dar in realitate consuma 200 M ram ii vezi cu task manager sageata pe bara de start click dr apoi click pe proc