| pwp a întrebat:

Cum se face acel mic TM?
funda happy

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

☺☺☺☻™☻☺☺☺ ALT + CTRL (! din partea dreapta!) + 0153 (numerele de la NUMPAD). atentie sa le scrii☺in acelasi timp deci tii apasat pe ctrl, alt si in timp ce tii apasat scrii codul 0153☻♥ si cand nu mai apesi nimic iti apare☻☻☻♥♥♥♦♦♦♣♣

7 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Http://www.messletters.com/en/?page=symbols
il copiezi de aici, altfel nu stiu cum. Vezi ca e mai jos. " ™ "

| MâţăCuPurici a răspuns:

Uite da copy+paste la asta ™ altfel nu stiu stiu l-am luat si eu de pe un site

| Deennn a răspuns:

In Microsoft Word se afla la Insert - Simbols.
Sau mai simplu poti intra in Microsoft Word si scrii TM intre paranteze.
(TM)

| luckyluke a răspuns:

Start -> All programs -> Accessories -> System Tools -> Character Map
™ ar trebui sa il gasesti in : Font Arial, apoi dai in jos cam trei sferturi si trebuie sa fie pe marginea din dreapta, lângă №.

| karlikuicsddd a răspuns:

Hei. Mai usor, fara atata copy-paste faci asa [in cazul in care ai keyboard de pc si nu laptop] : Tii apasat pe alt apoi sirul de numere 0153 la numerele din dreapta. ™™™ It's easy happy. Fii sigura ca ai Num Lock'ul activat. Funda?

| pwp explică:

™ klyui; pio

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Asa se face ™