| mamaieee a întrebat:

Cum trimit codurile din pachetele de Marlboro Less Smell pentru promotia cu Iphone 5S?

6 răspunsuri:
| Anonym985544 a răspuns:

Intri pe siteul companiei care face tigarile respective (sper ca e vorba despre tigari xD)

| Niculae_Victoria_1975 a răspuns:

Campania incepe pe 28 iulie, trimiti sms la 1796 cu codul magazinului de unde iei tigarile (eu am gasit o promoterita la
Inmedio Galati si mi-a dat un cod, MHN9Y, intreaba la inmedio la tine) urmat de codul din capac, intr-un singur cuvant legat. Sau mai bine suna la telefonul infoline 0800070012, de luni pana vineri 9-18 sper sa iti si raspunda cineva sa te lamureasca, eu nu am avut succes. Vanzatorul de la inmedio mi-a aratat un cartonas cu premii, cica mai sunt doar casti, dar nu mi l-a dat, am aflat ca nici nu a inceput campania cand am trimis primul sms, sper de maine sa mearga. BAFTA!

| Florin_Lupu_1972 a răspuns (pentru Anonym985544):

Cat tine promotia la Marlboro?

| Florin_Lupu_1972 a răspuns (pentru Niculae_Victoria_1975):

Cat timp tine promotia la Marlboro?

| Scarmaz a răspuns:

Ai mai aflat ceva?

| Constantin_Angheloaia_1982 a răspuns:

39L9NMKK