| Blue Eyes a întrebat:

Cum trimit poze prin email

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Ai un butonas pe acolo care se numeste attachment. Apasa pe el, apoi dai browse si selecteaza ce vrei sa uploadeziwinking

| Maria_1984 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta:
1.Deschizi mailul
2.Sus, in stanga, scrie "New"dai click acolo
3.Scrii adresa de mail a destinatarului
4. Un subiect
5. Optional, avand in vedere scopul pentru care vrei tu sa trimiti mail, poti sa si scrii ceva, eventual sa specifici cu ce sunt pozele sau altceva
6.Sub "Subject" scrie "Attach Files" dai click acolo
7.Iti apare ceva gen (File1; File2-fiecare poza pe care vrei sa o trimiti) dai click pe "File1" si iti apare browser-ul tau!
8.Alegi poza pe care vrei sa o trimiti din folderul in care o ai
9. Dai "Attach Files" si astepti sa se incarce
10. Dai "Send"
Poti sa verifici daca l-ai trimis accesand sectiunea "Sent"

| gabriela a răspuns:

Deschizi fereastra de trimis mail... pui adresa, subiectul si intre adresa ai patratul in care scrii ese agrafa de atache.click acolo si-ti apar cateva Broswe pe care faci click.si alegi din pozele tate pe cele pe care vrei sa le trimiti apoi cand ai incarcat in broswe. dai click pe attache files...astepti pana se incarca si apoi dai send. Cam atat. asa am putut descrie.succes!

| ramonika53 a răspuns:

Intri pe mail. dai pe new si deasupra la " To : " scrie Attach.dai acolo, iti apare browse si iti alegi imaginile pe care le doresti.happy funda?

| Marlogeanu_Claudiu_1960 a răspuns:

Cum trimit poze, pe mailul unui prieten?

| Marian_Dutu_1960 a răspuns:

Cum trimit poze prin email