| DenisaNicoletaG a întrebat:

Cum v-ati descrie voi insine pe voi intr-un cuvant? Dar pe mine cum m-ati descrie intr-un cuvant?

48 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Hai hai, vezi ca si Ceausescu s-a folosit de cultul personalitatii si a fost impuscat. Si inca rau de tot.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu ma pot descrie...sunt o fire mai " ciudata" laughing
Dar tu pari draguta, pana acum, sper sa nu imi schimb parerea happy

| Clorox a răspuns:

Nu te cunosc dar pe mine m-as descrie... ''lifeless''winking

| T0T a răspuns:

Pe mine, Indescriptibil. Pe tine, necunoscută.

| Drimmero a răspuns:

Tunar!
Iar pe tine,, habar n-am/

| OldSoul a răspuns:

Eu m-as descrie, "Diferit", pe tine "Oarecare" deoarece nu te cunosc, si pana acum nu cred ca am dat de tine pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-l descriu eu pe indescriptibilul ala de sus: coclete emuist cu pretentii de intelectualo-guru-filosof.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Reported

| Iuliausurelu a răspuns:

Rusinoasabig grin
Pe tine:Frumoasa

| Axelrunda a răspuns:

Esti iubibilia ^^ (vai ce imi place sa folosesc acest cuvant laughing )
Eu: Visator.

| Divy a răspuns:

Am să te descriu doar pe tine și a să spun că ești fermecătoare și ai simțul libertății, pot spune că îți place să impresionezi am dreptate cu ceva? happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Multumesc! Si eu sper sa nu ti-o schimbi. te pup :*

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pup si eu :*

| DenisaNicoletaG explică (pentru Iuliausurelu):

Multumesc frumos.happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Axelrunda):

Mersiii happy

| Juviia a răspuns:

Păi,pe tine încă nu te cunosc așa că mă voi descrie pe mine.
În primul rând, nu vrei să știi cât de rea pot fi. În al doilea rând, sunt devotată de persoana iubita.Mai am și o tonă de curaj, și pot apăra pe oricine dacă vreau eu.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Juviia):

winking

| Sofer a răspuns:

Magnific.