| DenisaNicoletaG a întrebat:

Cum v-ati descrie voi insine pe voi intr-un cuvant? Dar pe mine cum m-ati descrie intr-un cuvant?

48 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tunar!
Iar pe tine,, habar n-am/

| T0T a răspuns:

Pe mine, Indescriptibil. Pe tine, necunoscută.

| OldSoul a răspuns:

Eu m-as descrie, "Diferit", pe tine "Oarecare" deoarece nu te cunosc, si pana acum nu cred ca am dat de tine pe site.

| Sofer a răspuns:

Magnific.

| Mayhem666 a răspuns:

La mine as spune Otaku, iar la tine as spune Kawaii.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Okee.te pup 8|

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu te pup :*

| Florentina9210 a răspuns:

Nu pot sa te descriu, deoarece nu te cunosc indeajuns sa fac acest lucru.
Cat despre mine, sunt o fata complicata de inteles, dar daca ajungi sa o faci, iubesc din suflet.
Nu imi place sa mi se dea ordine. Sunt foarte curajoasa si in acelasi timp, am si unele momente cand sunt emotiva.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

Ce persoana draguta.pupwinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

A spus intr-un cuvant, nu o fraza laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Da, dar merge si asa.laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Probleme?winking

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Te pup si eu!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

:*

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu chiar. Ai vazut ca la intrebarea lui LoveSleep ti-am luat apararea? Asa imi multumesti? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Raspunsul de mai sus era pentru Florentina, nu pentru tine, scrie sus langa poza mea, care e numele si apoi pentru cine am raspuns, ai vazut?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ala nu traieste pe planeta Pamant.
Eu am incercat sa ii explic cu frumosul sa isi vada de treaba lui si sa ma lase in pace.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Am o impresie ca o sa se ia si de mine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Stiuu happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Oh, ok, am crezut ca nu stii, si am crezit ca ai crezut ca ti-am raspuns tie, cand de fapt i-am raspuns Florentinei.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Mare branza! Nu mai pune suflet la niste prostii virtuale.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu le puneam la suflet, dar voiam sa ma amuz vazand ce o sa scrie despre mine.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai ce crezi ca poate sa iasa din mintea lui? Nimic bun!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu il cunosc prea bine, deci nu stiu ce ii poate iesi pe gura, sau mai bine spus ce poate tasta laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Hai hai, vezi ca si Ceausescu s-a folosit de cultul personalitatii si a fost impuscat. Si inca rau de tot.

| Clorox a răspuns:

Nu te cunosc dar pe mine m-as descrie... ''lifeless''winking

| RareşTPUro a răspuns:

Tu, 'simpatica'
Eu poate 'special'. Desi nu accept unele chestii la mine!

| DenisaNicoletaG explică (pentru RareşTPUro):

Multumesc! De ce nu accepti unele chestii la tine>? happy

| RareşTPUro a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Fiindca nu ma accept asa cum sunt. As fi vrut sa fiu altfel, fara anumite probleme pe care le am. happy

| Divy a răspuns:

Am să te descriu doar pe tine și a să spun că ești fermecătoare și ai simțul libertății, pot spune că îți place să impresionezi am dreptate cu ceva? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taran

copil enervant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca esti noua aici.
AnimeLover95 e pedofilul site-ului. ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-l descriu eu pe indescriptibilul ala de sus: coclete emuist cu pretentii de intelectualo-guru-filosof.

| August99 a răspuns:

Pe tine nu te cunosc ca sa te pot descrie. pana acum imi pari detreaba. Iar pe mine m-as descrie puternica.

| Juviia a răspuns:

Păi,pe tine încă nu te cunosc așa că mă voi descrie pe mine.
În primul rând, nu vrei să știi cât de rea pot fi. În al doilea rând, sunt devotată de persoana iubita.Mai am și o tonă de curaj, și pot apăra pe oricine dacă vreau eu.

| Claudiu1905 a răspuns:

Nimbus
Cumulus
(a durat un pic sa verific pe google)

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu ma pot descrie...sunt o fire mai " ciudata" laughing
Dar tu pari draguta, pana acum, sper sa nu imi schimb parerea happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Multumesc! Si eu sper sa nu ti-o schimbi. te pup :*

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pup si eu :*

| Axelrunda a răspuns:

Esti iubibilia ^^ (vai ce imi place sa folosesc acest cuvant laughing )
Eu: Visator.

| Iuliausurelu a răspuns:

Rusinoasabig grin
Pe tine:Frumoasa