| SilentRain a întrebat:

Daca ai putea face schimb de vieti cu cineva, in locul cui ai vrea sa traiesti?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

As vrea sa fiu in locul lui Thor sa sparg capetele cocalarilor cu ciocanul zeilor

14 răspunsuri:
| MarcelSpataru a răspuns:

In locul meu, la alta varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot in locul meu)). Singurele "persoane"cu are as vrea sa fac schimb de vieti ar fi personaje din carti, deci fictive.

| georgyanaaa a răspuns:

In locul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul nimanui, imi place viata mea. Poate as vrea sa traiesc intr-o alta epoca si sa cunosc anumite personalitati.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu as vrea sa imi schimb viata. Daca pe drumul asta merg, continui pana la capat. happy

| RAY a răspuns:

In locul lui dragnea in prezent, te ai ingropa de vie daca as conduce de maine Romania?

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In locul lui Țiriac, daca nu m-ar fenta la vârstă.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nein, ich ziehe nach Deutschland
https://media.giphy.com/media/z9O0egXSCj24U/giphy.gif

| SilentRain explică (pentru georgyanaaa):

Crede-ma nu iti doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul lui Dragneahappy

| georgyanaaa a răspuns (pentru SilentRain):

Cum spui tu

| cristi202 a răspuns:

In locul sotiei mele, sa stiu exact ce gindeste uneori.

| Lioana a răspuns:

Periculoasa dorinta. Nu stii niciodata cata nefericire ascunde viata altei persoane pe care tu o admiri.