| siwel a întrebat:

Daca ai putea tu sa decizi care sa-ti fie culoarea ochilor si a parului ai schimba culoarea pe care o au acum? De ce?

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Am parul saten deschis si ochii albastri...as vrea sa fiu bruneta(nu vreau sa ma vopsesc, nu m-am vopsit niciodata) dar as fi vrut sa fiu bruneta.

12 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Dece sa imi schimb culoarea ochilor sau a parului eu sint multumita cum ma inzestrat dumnezeu.

| Annitu a răspuns:

Pai ochii: albaştrii (adică cum îi am tongue)
şi păru`...thinking nu stiu laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt mulţumită aşa cum sunt, ochii verzi albaştri şi păr castaniu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa am ochii albastri. Este culoarea mea preferata si achii de culoarea asta inspira sinceritate si bucurie. Sint senini ca cerul si clari ca apa. Sint superbi happy

| Alice_6278 a răspuns:

Nicioadata.asa m-a facut Dumnnezeu asa sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ochii verzi albastri si aprul castaniu, nu as schiba nimic, pentru ca multi mi-au spus ca am ochi frumos.este oare adevarat? Daca asa m-am nascut nu are rost sa ma gandesc ce si cum...

| pissalexa a răspuns:

Ma multumesc si cu ce am.

| ilovemusic a răspuns:

Sunt satena cu ochi caprui.Probabil mi-ar fi palcut sa am ochii o culoare mai deschisa, dar imi plac asa cum ii am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul asta de vedere nu as schimba nimic, sunt mai mult decat multumita pentru ce am happy

| Razvan a răspuns:

Ochii verzi as vrea dar nu imi pun lentile chiar daca m-a batut gandul intr-un timp.La par nu am ce sa zic.Primavara il am saten deschis spre blond iar toamna si iarna saten inchisbig grin

| sy46 a răspuns:

As fi vrut sa fi mostenit ochii tatalui: un verde pal, ce da spre gri la lumina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar culoarea ochilor, mi-as fi dorit sa-i am albastri... Dar asta nu inseamna ca nu sunt multumita de cum arat.