| ambicio a întrebat:

Daca ati afla ca o sa muriti intr-o saptamana, care ar fi activitatile pe care le-ati face pe "ultima suta de metri"?

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

N-ai sesizat ca eu am bagat la misto ultima parte a comentariului?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma refeream doar la tine, si scuza-ma dar "misto"-ul e primul care dispare cand te pocneste vestea ca mori in sapte zile. laughing
Inteleg ca acum vrei sa o cotesti cand ai realizat cat de prostovani si pe langa realitate sunt majoritatea celor care au raspuns, numai ca nu e atat de simplu. big grin
Stii ca mori intr-o saptamana?
Mai intai incerci sa te impaci cu stirea in sine care te-a pus la pamant, sa te impaci cu gandul ca dispari, si doar asta iti va lua o saptamana.
Trebuie sa le mai spun prostovanilor ca la aflarea stirii, timpul se contracta si o saptamana trece ca doua zile, deci nu-ti raman decat ganduri, letargie sau religia pentru perioada ramasa.
"Letargie" ar fi un titlu bun pentru "filmul" in care cred astia ca fac parasutism sau sechestreaza. rolling on the floor
Noapte buna. happy

| RAY a răspuns:

As vedea toate documentarele care le am in pc si toate cartile posibile despre stiinta care le-as putea, as muri fericit

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Tu esti mai radicala asa, mai rautacioasa... cum sa nu-mi dau seama?
Prima parte a mea ti-a placut? Daca e ultima perioada din viata noastra, doar nu mi l-as petrece in pat, as incerca sa fac doar ce-mi place si macar sa ma duc impacat cu gandul. Sa nu te gandesti ca m-as distra extrem/