| vintageheart a întrebat:

Cum as putea fi mai organizata? Mai tot timpul is pe ultima suta de metrisad.

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca esti constiincioasa, iti faci dinainte un plan de organizare bine pus la punct, iti treci toate activitatile pe o agenda cu tot cu orele de incepere, desfasurare.In principiu, iti faci o lista de prioritatiwinking

| viatadecacatt a răspuns:

Asta depinde de tine. daca vrei sa fii organizata fa-ti planul dinainte cu cateva zile inainte sa pleci undeva, sa cand vrei sa faci ceva anume nu lasa pe ultima suta de metrii.

| T. AC a răspuns:

Nu stiu cat de organizata ai putea fi atata timp cat esti stresata si impinsa la limita de nevoi si de obligatii, incearca sa iti mai eliberezi din timp si mai ai timp si pentru tine sa te odihnesti sa te recreezi sa fi regatita pentru mai multe big hug presupun ca scoala te preseaza si naveta happy daca ai chef sa stai de vb cu cineva tokacs adauga-ma si mai radem putinbig grin