| Rukhsandra a întrebat:

Daca ati prinde pestisorul auriu si v-ar zice ca puteti sa va puneti 3 dorinte care ar fi acelea?big grin
cele mai frumoase dorinte vor fi premiate cu o fundita tongue

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde. Daca ar putea indeplini orice dorinta ar fi super.

1. Sa intalnesc fata perfecta pentru mine ( altuia i s-ar parea urata sau banala poate )
2. Sa pot avea si eu niste prieteni buni, o gasca mare care sa ma insoteasca in fel de fel de calatorii nastrusnice. Sa ma invete sa ma distrez si sa ma simt bine in preajma lor
3. Sa pot fi foarte intelept si sa pot sa ii educ pe ceilalti in directia corecta. Sa pot avea un magnetism aparte prin care sa pot educa pe oricine intra in contact cu mine. Sa ii invat sa fie morali, sa iubeasca si sa fie sinceri, coreti si deschisi.

| darrio2007 a răspuns:

Sa am un salariu frumos, sa fac dragoste cu Angelina Jolie si sa dispara intrebarile stupide de pe TPU.

| Turquoise a răspuns:

1.sa intru la liceul la care imi doresc waiting
2.prieteni adevarati
3.sa mai prind un pestisor auriu laughing

| ♥.Sagemix a răspuns:

Pai. 1. as vrea sa nu mai fie criza laughing, pentru ca foarte foarte multi oameni au de suferit. 2. As vrea ca toti copii abandonati sa aiba o familie sau cel putin sa aiba dreptul la o educatie si un trai decent, intr-un centru modern. si 3. as vrea sa stie [... ], cat de mult tin la el.hee hee

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai sa o am ca sora pe miley Cyrus, sa fim toata familia sanatoasa[sa traim pana peste 85 ani], si sa castig 4 bilete la Paris.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sa stau cu iubi toata viata, sa fie toti sanatosi mai ales rudele, siii sa am un viitor cat de cat bun:*

| shadovv a răspuns:

1. Sa simta si ea ce simt eu pentru ea
2. Sa fie familia mea sanatoasa si unita
3. Sa fie mai usoara si mai folositoare scoala