| StarDust a întrebat:

Daca ai prinde pestisorul de aur si ti-ar zice ca ti-ar indeplini 10 dorinte. care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ohohohooooo!laughing
1.Sa nu ma imbolnavesc niciodatasmug
2.Sa fiu intotdeauna fericita
3.Eu si persoanele pe care le cunosc sa fim nemuritorilove struck
4.Sa nu mai existe banii, orice am vrea sa fie "cumparat" cu pupici pe obrazbig grin
5.Sa fie parcui de distractii la fiecare 3 kilometrii
6.Sa putem zbura
7.Sa fim toti egali, sa nu mai existe rautate si invidie
8.Sa imi creasca parul mai repede ptc m`am tuns si acum imi e dor de parul lung ca sa imi pot face parul cu bigudiurilaughing
9.Sa nu mai existe omizi si insectele de care imi e frica miebig grin
10.Sa imi indeplineasca in continuare cate o dorinta pe saptamanabig grin

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta-i balena de aur. Stie toata lumea ca pestisorul indeplineste numai 3 dorinte.
N-am incredere in pestisorul asta cu 10 dorinte. Imi suna ca un fel de Caritas.

| SweetCandy a răspuns:

10.....sunt km multe...aia e balena de aurlaughing
sa fiu sanatoasa si norocoasahappy

| Dan a răspuns:

O singura dorinta sa am, copilul langa mine(fetita din Elvetia). http://clubulprietenilor.wordpress.com/

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prima dorinta ar fi sa imi indeplineasca toate dorintelewinking
Mi-ai amintit bancurile cu porcusorul agresiv si zana big grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@stardust nu prea pot e porcos... o pune pe zana la primele doua dorinte sa isi taie cate o mana si la a 3-a ii cere sa ii faca...scuzehee hee

regis
| regis a răspuns:

Si eu stiam ca pestisorul de aur indeplineste doar trei dorinte si in plus ma plictisesc sa ii cer 10. Asadar iata-le pe cele trei ale mele:
1. sa ma vindece de pescuit.
2. sa nu indeplineasca niciuna din dorintele voastre.
3. sa imi indeplineasca inca trei dorinte.

| AvalohAlyn a răspuns:

O singura dorinta:Sa fie familia fericita si sanatoasa inclusiv eu.

| Kandy a răspuns:

1.Sa am numai note de 10 \:d/
2.Sa fiu la locul potrivit in momentul potrivit big grin
3.Sa vizitez Miami love struck
4.Sa scriu un volum de poezii de dragoste love struck
5.Sa vorbesc cu "cineva" si pe mess sad love struck
6.Sa pot cumpara intotdeauna ceea ce-mi doresc
7.Sa arat bine intotdeauna blushing
8.Sa mai am inspiratie si pentru ultimele 2 dorinte laughing dar nu mai am sad... le donez altcuiva happy kiss

| Swabia a răspuns:

Eu stiam ca pestisorul indeplineste 3 dorinte, nu 10!
Pai... o sa i le zic lui daca il prind, pana atunci mai astept! happy

| StarDust explică:

Eh. asta este un pestishor special happy

| StarDust explică:

@cristacheceliute spune bancu big grin sa radem so noi laughing

| StarDust explică:

Uachei rolling eyes

| marie a răspuns:

Mi-as dori sa zbor, sa plec de langa rautatea asta de oameni si sa ajung in paradis:X...restul cu sanatate, fericire, noroc, imi place cum a ganditMadhouse-...baaaabig grin:Xmerita fundita...

By a red angel with no wings

| unromandestept a răspuns:

1.sanatate; 2. optimism maxim 3. pozitivitate in gandire; apoi l-as da mai departe sa mai ajute si pe altiiwinking

| dragosh a răspuns:

Pai daca ar impliniii 10 dorinte, creca as fii cel mai fericit om din lumewinking

| ALY_2447 a răspuns:

Imi doresc multa sanatate un serviciu bun simi mai doresc sa imi mai indeplineasca toate alte 1000000000000000000000000 de dorinte happy

| Georgia_2863 a răspuns:

1 sanatate 2. noroc 3. fericire 4. puterea financiara de a-mi fi atat de ok incat sa ii pot ajuta si pe altii care au nevoie 5.de a avea oameni in jurul meu ce sunt bine intentionati (prieteni adevarati) 6. aptitudinea de a privi in viitor pentru a-mi vedea predecesorii familiei mele happy 7. de asemenea puterea de a vedea in viitor (ex: cum va arata lumea in 2500) 8.as vrea sa pot zbura 9. sa am macar pentru o zi vocea Leonei Lewis si sa sustin un concert extraordinar :p 10. ce sa mai? as vrea sa raman la varsta pe care o am - sa fiu nemuritoare; sa am timp sa realizez tot ce imi doresc de la viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l'as prinde ca nu pescuiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa gasesc cat mai repede un psiholog.inseamna ca am innebunit. laughing

| delyush a răspuns:

Eu mi-as pune o singura dorinta.
dupa moarte sa ajung in Cer love struck
iar celelalte le'as da si altora tongue
desigur.cineva care chiar ar avea nevoie de elehappy