| KamaSutra a întrebat:

Daca ati putea face orice pentru o zi, care ar fi primele trei lucruri?happy

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Daca nu avea legatura cu el cel mai probabil ca nu-mi mai aminteam, deci nu ii din cauza ta" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar asa e, nici nu te observasem inainte pe site pana ce nu...in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred laughing. nu sunt o persoana cine stie ce interesanta asa ca nu ma afecteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, stiu ca esti mai practic in gandire, nu se punea problema de afectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unu ma culc, cica intr-o ora trebuie sa ma scol. vorba aia, vise placute puricii sa te sarute laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci is asa misto conversatiile nocturne cu mine ca nici sa-ti faci intreg somnul de frumusete nu mai vrei.Deci uau, voi visa frumos din cauza asta, e clar.

| p5ych0 a răspuns:

As da timpul inapoi ca sa revin asupra unei decizii care imi afecteaza viata in prezent.

| p5ych0 a răspuns:

As da timpul inapoi ca sa revin asupra unei decizii care imi afecteaza viata in prezent.

| lBroken69 a răspuns:

Să îmi cumpăr un Maseratti.
Să cumpăr un ditamai Supermarket-ul.
Să trăiesc ca un baştan.

| T0T a răspuns:

Aș vrea să aflu tot ceea ce gândesc cunoscuții, să capăt foarte multe cunoștințe din anumite domenii, normal instantaneu fără efort, și să fac rost de un miliard de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"somnul meu de frumuseste" e foarte diferit de al tau. asa ca nu e mare branza cat dorm.

"voi visa frumos din cauza asta, e clar." chiar te cred laughing

| GokuSan a răspuns:

Sa fiu presedinde
sa fur cel mai nou tel aparut pe piata
si sa zbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ea oricum nu face nimic toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bre, toata lumea vede ce te plictisesti pe aici. Nici macar nu te bagi si tu pe la postari mai interesante. Dar nu te condamn, fiindca nu mai gasesti asa ceva. Dar daca ma rogi frumos, promit ca iti mai dau niste conturi mai vechi de ale mele pe care nu le-ai cunoscut( ca sa ai pe ce face stalking, adica sa ai ce manca) ca tot iti place TPU din nou de la o vreme, ma gandesc ca singura istorie pe care o agreezi tu este cea de pe TPU.

P.S. In alta ordine de idei - esti previzibila. Hai pa!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iesi de pe site, tine-te de cuvant.
Uite bagatorul de seama unde era.Nu dai de mine pe fb asa ca te gasesti aici, cine-i previzibil tu ala care "vai, nimeni nu ma cunoaste buhuhu sau beheee (dupa caz)". Acum insa ca te-ai imprietenit la loc cu vechiul spargator de nuci chiar ma bucur sadic pentru tine (vorba altcuiva).La,, nerevedere" si numai bine in. vezi tu acolo in ce.

| Agenta000 a răspuns:

Sa opresc incalzirea globala, sa aduc pacea pe pamant, sa donez sute de mi de euro la familiile sarace, la spitale, la orfelinate si la oricine ar avea nevoie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa crapi de plictiseala pe aici. I don't give a s h i t.
Nu m-am impacat cu nimeni. I am just so good at framing you. And I got you. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voi va meritati unul pe altul laughing zici ca sunteti gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem in aceeasi zodie. big grin

| FemeiaPisică a răspuns:

Mi-aş dori să îmi găsesc un suflet care are nevoie de mine.
Mi-aş dori să văd în adâncul sufletul unui om, nu doar ce este la exterior.
Mi-aş dori ca cei săraci să aibă parte de ceea ce au parte şi bogaţii: un acoperiş deasupra capului, hrană, îmbrăcăminte şi aşa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

1. Nu are nimeni nevoie de tine, dar tu ai putea avea nevoie de propria ta integritate pana la proba contrarie.
2. Nu poti. Nu vei putea. E un ocean plin de secrete. Nici tu nu te vei putea deschide asa pentru oricare din drumul tau.
3. That's utter crap. Ca sa iti permiti acele lucruri nu trebuie decat sa muncesti in viata. Nu te numesti bogat pentru niste lucruri esentiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

E cel mai sadic gand pentru intreaga omenire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as face invizibil
M-as autodeclara presedinte
As bea o bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te laudai ca nu intri tot anul, ce naiba faci aici? ti s-a facut dor de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum ti-am mai zis parca in privat. Poate mai vin din joi in pasti cu un cont de unica folosinta. De stat aproape zilnic nu mai stau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg. si eu care credeam ca nu intri macar 4 luni sa incep si eu catusi de putn sa iti simt lipsa. naspa asa

| Liviu a răspuns:

1.As trage de o usa pe care scrie "IMPINGE"
2.As sari cu parasuta
3.As inventa o banca de 'enervat oameni in rate' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproape zilnic mai intru asa gen la metrou sa mai citesc din avion 2-3 categorii de pe site. Dar sa mai si fac un cont sa las un comentariu...eh, depinde. Poate mai postez peste 1 luna...sau la pastele cailor. Ideea e ca in principiu nu-mi place sa mai si pierd timpul postand pe TPU. Nu prea mai pot. Nu imi mai arde. Nu stiu, mai vine si o perioada in care te plictisesti stand pe aici. Poate daca as pune asa niste intrebari si sa primesc niste raspunsuri mi-ar mai placea, dar la ce intrebari pun eu TPU nu e pregatit pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu stiu, mai vine si o perioada in care te plictisesti stand pe aici." te cred. si eu nu am intrat un an, din cei 3 "activi". si din ce in ce mai mult se apropie perioada aia, anvand in vedere ca acum am "ocupatii noi". sa vedem

| TheMchαnix a răspuns:

Ceva gen Death Note, doar că în loc de un carnet și un pix, aș avea o macetă bine ascuțită, multe energizante și o listă cu cei mai nenorociți oameni încă în viață.