| KamaSutra a întrebat:

Daca ati putea face orice pentru o zi, care ar fi primele trei lucruri?happy

88 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai trezit tu să îmi comentezi dorinţele. Chiar nu aveam nevoie de comentariul tău pentru că fiecare om are dorinţele sale, fie bune sau rele.

| Doub a răspuns:

1. As calatori peste tot.
2. As vorbi cu unii oameni.
3. As incerca sa obtin niste raspunsuri la anumite intrebari.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Dorințele tale sunt infantile și fără pic de rațiune.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu îmi pasă, sunt dorinţele mele. Tu nu o să înţelegi niciodată pentru că nu ştii ce este în sufletul meu. Aşa că nu te lua de dorinţele altora pentru că nu le înţelegi. Suntem diferiţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Ignorance is bliss. Am dreptul să mă iau de cine și de ce doresc. Sufletul tău tumultuos nu mă impresionează și nu am nevoie să îl cunosc mai detaliat.

| andreiul78 a răspuns:

Beau cafea ca in Santrope'

| OldSoul a răspuns:

1As face stunt-uri cu o motocicleta,
2M-as arunca cu parasuta,
3M-as asigura ca nu voi face aceste lucruri singur.

Ordinea nu conteaza.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrajitorule din OZ, cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cica nu e frumos sa intrebi o lady cati ani arebatting eyelashes

| KamaSutra explică (pentru OldSoul):

Cu siguranta nu le vei face singur. Pentru ca intotdeauna mi.am dorit sa sar cu parasuta si chiar cunosc unele, daca intelegilaughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai taran asa, mie poti sa-mi spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu iti spunbatting eyelashes
Ce se schimba daca imi stii varsta?

| OldSoul a răspuns (pentru KamaSutra):

Inteleg laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Se schimba modul de gandire. La 10 ani gandesti intr-un fel, la 17 ani gandesti altfel, la 24 de ani gandesti ceva mai aproape de realitate s.a.m.d. Dupa curcubeul din raspunsul tau te plasez undeva pe axa 15-19 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pai pe acolo sunt laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi? Nu degeaba mi se spune izvorul de intelepciune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Dar de ce mi-ai spus "vrajitor din Oz"?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrajitorul din OZ s-a folosit de balonul cu aer cald ca sa ajunga inapoi in Kansas. N-ai vazut filmul?

| LisbethDarko a răspuns:

Mi-as asigura un trai ceva mai mai mult decat decent. mi-as face cateva operatii estetice, as vorbi cu spiritele celor care m-au intrigat si au trecut in lumea celor drepti.

| Kyılε a răspuns:

Paai
1.mi-as cumpara perdele anti-gheare de pisici laughing
2. as jefui 3 nopti si 3 zile la rand 6 banci din 6 orase diferite laughing)
si 3) AS MERGE LA SCOALA doar ca sa fur catalogul ca sa-mi trec numai 10 la mate si la ce materii mai am eu probleme :X

THE END!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Kyılε):

Daca ai pune in aplicare punctul 2, punctul 3 ar deveni practic inutil.

| Kyılε a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu stiu unde s-a dus comentariul tau vizavi de raspunsul meu, ma rog;

Pct. 3 exista ca sa nu mai fie nevoie sa invat.

Oricat de mult NU mi-ar place scoala, toti avem nevoie de ea, n-avem ce face. Dar astea-s dorinte, simple dorinte...

| Brr_Vlad_1999 a răspuns:

As elimina toti profesorii din scoala mea in afara de profesoara de mate (25 de ani) pe aia as violao devil rolling on the floor

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Kyılε):

Se presupune ca daca jefuiesti cate banci zici tu ca jefuiesti nu ai cum sa mai duci grija zilei de maine. Asadar, la ce-ti mai trebuie scoala cand tu ai sute de miliarde de euro? Vorbind ipotetic, desigur.

| KamaSutra explică (pentru Brr_Vlad_1999):

Eu i.as da foclaughing

| Evolution a răspuns:

1- Sa fac sex cu toate fetele cu care am fantezii rolling on the floor
2- Sa invat toate limbile straine existente
3- Bani bani bani laughing) nea glumesc, sa imi cladesc o familie si sa fie toate ok pana la capat.

| Kyılε a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

In dorinta chiar nu'mi trebuie. Adica eu imi trec 10 la toate materiile ca sa ma simt impacat la ideea de a fi perfect (IMPOSIBIL laughing), in rest atata la cap. school.

| KamaSutra explică (pentru Evolution):

Uuuuu,perversitatelaughing imi placerolling on the floor