| Hopa7 a întrebat:

Daca palmele is din iubire și pumnii din dragoste, picioarele din ce îs?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-a ajuns la palme si pumnii, eu spun ca divortul este urmatorul pas!

| Sofer a răspuns:

Era de ajuns palme laughing lasa femeia in pace.

| ywar a răspuns:

Un cap in gura ai uitat.

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut! Cine a spus asemenea idiotenie? Aste-s cuvinte de oameni prosti.
Palmele, pumnii sau picioarele sunt din frustrare, NICIODATA din iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cur

| Dandinelle a răspuns:

Din oțel
Acum serios, de ce se crede ca arati dragoste prin agresivitate? Daca vroiai sa faci o gluma sa stii ca oricum intrebarea asta n-are ce cauta la capitolul asta.

| Xanor a răspuns:

Picoarele = foot fetish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa nu aflam rolling on the floor

| oglindasultanului a răspuns:

Tandretea