| Denis777 a întrebat:

Daca un pisic urineaza pe tine ai noroc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dacă e un pisic negru.

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, ai noroc că nu a fost un elefant.

| darrio2007 a răspuns:

Daca este o ea ai si mai mult noroc.

evenso
| evenso a răspuns:

Pai daca luam asa, noroc ca nu a facut altceva pe tine laughing

| τττ a răspuns (pentru evenso):

happy

| evenso a răspuns (pentru τττ):

winking

| Denis777 explică (pentru τττ):

Nu credeti ca se va alege praful de TPU?

| τττ a răspuns (pentru Denis777):

Ba da!

| darrio2007 a răspuns (pentru Denis777):

Da.

| Musique a răspuns:

Da.Ești norocos că n-a făcut altceva pe tine, sau că n-a făcut altcineva.

Încă mai credeți în miturile astea?

| TraXe a răspuns:

Esti plin de noroc

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| DyNo a răspuns:

Evident ca nu, este doar o superstitie, nu o sa ai noroc decat daca te autosugestionezi.

| τττ a răspuns:

Cine te-a mintit?
rolling on the floor))))

| Denis777 explică (pentru τττ):

Ma gandeam si eulaughing

| beastboy84 a răspuns:

Ai 2 norocurilaughing ia icearca sa calci in rahat vezi ai mai mult noroc? Nu mai fiti ma asa superstitiosi...

| Denis777 explică (pentru beastboy84):

Am zis asta ca sa mai diversific intrebarile de pe TPU, sigur ca nu cred asa cevalaughing

| Denis777 explică:

Ma asteptam la raspunsuri de genul:Razbunate, urineaza si tu pe ellaughing

| Denis777 explică:

Frate,mitul asta nu il stiu de la o baba mi-a venit pe moment, da norocul meu ca nu a urinat un elefant sau un rinocer.(si nu am zis ca a urinat pe mine am pus o intrebare in general)

| Nymeria a răspuns:

Lume ai mare noroc, incercati si vede-ti, apoi spuneti-mi si miebig grin

| Vlelupu a răspuns:

Da, ai un "noroc", de te va trăzni în numele tatălui, dacă nu te schimbi de hainele îmbibate de urina pisicii în cel mai scurt timp posibil.
Pisica îşi marchează teritoriul prin urină, aşa că dacă te-a descoperit o dată, vei avea "norocul" să o mai păţeşti şi cu altă ocazie.

| BadGirlAndra a răspuns:

Ai norocul sa puti ingrozitor si sa nu mai iasa decat foarte greu mirosul din haine big grin alt noroc nu cred ca ai laughing

| Julieta01 a răspuns:

Nu credlaughing))