| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu lasa in tine... iar dupa aia nu se spala si nu urineaza si mai aveti un act e posibil sa ramai gravida?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Chiar daca nu a ejaculat in tine de prima oara, inainte de ejaculare se elimina un lichid preseminal, plin de spermatozoizi voiosi si sanatosi. In al doilea rand, iti dai seama ca daca inca are sperma pe canale sau pe penis si faceti din nou sex, ai toate sansele sa ramai gravida. Dupa 14 zile de la act, fa-ti teste de sarcina. Si retine pe viitor ca, desi nu ejaculeaza, sunt sanse sa ramai, asa ca foloseste un prezervativ.

Bula
| Bula a răspuns:

Da.

| rebeka_3345 a răspuns:

POI C-AM DA... PT CA AR MAI PUTEA SA RAMANA PE 'canal' SPERMA SI NAH SA AJUNGA LA OVULU TAU, SI NU ESTE INDIKAT SA O FACI FARA SA SE SPELE DUPA SI CHIAR INAINTE. DAK ATI FACUT ASA....AR TREBUI SA TE DUKI LA MEDIK...

| mioara a răspuns:

Stupid?