| ZUzulikii a întrebat:

Daniela Crudu sau Bianca Dragusanu?batting eyelashes

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O să revin cu răspuns serios, atunci când vei pune o întrebare despre două vedete adevărate, care au ieşit în evidenţă datorită aptitudinilor lor, şi nu al unei frumuseţi cizelate care treptat, treptat, s-a transformat în pură falsitate. Daniela şi Bianca, pe lângă faptul că sunt tratate ca două păpuşi de plastic care nu ajută decât la creşterea rating-ului, nu realizează că sunt puse pe post de mascote (la emisiunea lui Capatos), şi nu pe post de asistente.
O seară plăcută!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici una! Doua "vedete" de carton, care si-au capatat faima prin patul unor barbati! Depravate!

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai asemenea standarde, pacat de tine.

| elasexygagica a răspuns:

Bianca Dragusanu

| Nordic a răspuns:

Nee, nici una.

| NoSens a răspuns:

CRUDU arata mult mai binewinking

| PisiiIuby a răspuns:

Nicina!