| Pikhapciu a întrebat:

De cate ori sunt suparata si ma enervez vomit de ce oare, credeti ca este ceva pe sistemul nervos? am 9 luni de cand vomit seara de seara cateodata ceva foarte amar, dupa ce vomit imi revin si astept a doua zi sa-mi fie rau iar

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vomiti amar sigur ai probleme cu fierea. Zici ca vomiti seara, deci dupa ce mananci si fierea este probabil o fiere lenesa si nu face fata. Poti sa eviti mancarurile grase, tocaturi, sosuri, maioneze care iti fac rau, Poti lua de la farmacie niste Bilicol si sa iei 3 pe zi cateva zile ca te ajuta si pune fierea in miscare si nu iti face rau la nimic.Mare grija la ce mananci.

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai...eu as zice sa vorbesti cu mama ta si sa mergeti la doctor.starea poate sa se agraveze.sadsad pacat.de 9 luni.pff.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la fiere