| Superior a întrebat:

De ce recenziile restaurantelor pe foodpanda sunt mult mai bune decat cele de pe google?
Spre exemplu, restaurnatul X de la care am comandat chiar acum avea 4.7 din 9000 recenzii pe foodpanda, pe google este 3.3 din 400 recenzii.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca mai nimeni nu sta sa dea recenzie pe Google la ceva. Se uita unde este, intra si iese.

Foodpanda este o alta aplicatia, cu un alt scop. Acolo chiar si dupa ce cineva a plasat o comanda, ii vine un reminder cu un eventual feedback. Plus ca unde sa se planga toti de cat de buna/rea este mancarea?

Si nu toti stiu de partea de Google unde poti sa lasi un review.