| crissss172 a întrebat:

A comandat cineva de pe eitherrra online? Recenzii?

1 răspuns:
| blaskievics a răspuns:

Printr-o simpla cautare in pagina de contact a site-ului am descoperit o adresa falsa care seamana cu "SAYHI INTERNATIONAL CO., LIMITED"
Daca cauti pe google "SAYHI INTERNATIONAL CO., LIMITED" vei gasi un articol interesant in engleza, il poti traduce automat, care te va invata cum sa te feresti de inselaciuni, ca pe viitor sa nu mai pui botul la preturi cu 90% reducere sau promotii exagerate.
https://malwaretips.com/......-for-this/
Eu stiu ca site-urile cu extensie. online in cazul in care este eitherrra. online, costa 0.99 dolari pe an, in cazul de fata eitherrra. online a fost inregistrat in urma cu o luna, deci clar e un fals. Si multe altele.