| anonim_4396 a întrebat:

De ce va este frica? ex.: intuneric, gandaci, psihopati sau ce va mai vine prin capbig grin ( exceptie Dumnezeu...ca de El se presupune a ne fi frica la toti)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De apa si femei grase.
Si de cine nu mi-e frica : de tine

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi este frica de dumnezeul tau, nu are cum sa-mi fie frica de ceva care nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Khryss! Imi este frica de muste, de gandaci, de serpi dar cel mai frica imi este de ESEC!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De injectii, de boli, de spitale in general.de serpi. de nesiguranta zilei de maine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clau... dar ce sunt vreo infractoare ca sa iti fie frica de mine?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Frică?
Nu sunt un om fricos, nu am teamă de nimic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@khryss incepem din nou? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lia ai zis ca nu esti maritata laughing te dai de gol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De gandaci frate, de viespi si de moliile uriase :-&

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt terorizata de gandaci... mi-e foarte frica...numai daca ma gandesc ma trec fiorii. daca vad unul aproape ca incep sa plang. daca e pe mine, plang de-a binelea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi este frica de insecte, gandaci si paianjeni in general.Acum mi-e frica sa ies din casa, pentru ca la mine, in Constanta, este invazie de gandaci.Si mai mi-e frica de papusi.Nu,nu e de la Chucky, de el imi place. happy

| goodpitzi a răspuns:

De penibil si de mila altora!