| tpu_ank a întrebat:

De ce iti este frica cel mai tare?
De Dumnezeu
intuneric
gandaci
fulgere
sa nu intru in coma alcoolica
paianjeni
serpi
si celalalte animale salbatice
...de multe ori si de mine

Răspuns Câştigător
| rena4 a răspuns:

De Dumnezeu imi este frica cel mai mult. Si imi este frica de cum va fi viata mea dupa ce voi muri. mereu ma inspaimant cand ma gadesc la asta, ce se va intampla etc. In rest... nu stiu de ce imi este frica... in diverse situatii mai imi e teama, dar nu cred ca sunt lucruri concrete de care sa ma tem. Totul e variabil, depinde de situatie.

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand imi e frica de Dumnezeu.
Apoi imi e frica de sobolani, de incaperi stramte.Deasemenea imi este frica de singuratate.Nu suport sa fiu singura big grin

| lia a răspuns:

Mie imi este frica ca vom ajunge sa cumparam de la straini pamant in tara noastra. Ca acum au inceput toti sa vanda dar nu vand la romani, ci la straini, si dupa aceea ne milogim la usile lor ca sa ne primeasca pe pamanturile noastre cu chirie.

| lia a răspuns:

@Julian, eu acum ce ma fac ca acolo am dat alt raspuns laughing rolling on the floor

| elena a răspuns:

De oameni.

| inna a răspuns:

Nu imi e frica de nimic.

| hashe86 a răspuns:

Cum spuneai si tu: de mine!
in rest sunt destul de curajoshee hee

| JustMeFlory a răspuns:

Mie? pai...ar fi:-paienjeni(daca vad unul pe mine lesin, nu ii suport)
-si imi mai e frica de ace(daca vad unul... mi se face rau)si sa nu mai vorbesc de frica de Dumnezeu...

| JustMeFlory a răspuns:

@BRO:stai linistit ca m-am uitat si nu aveam nimiclaughing)laughing

| ioanaa a răspuns:

De intuneric, de incaperi inguste, de singuratate, de oameni rai si prosti si de soferii neatenti.

pupimik
| pupimik a răspuns:

De grupurile mari de oameni beti cu fete de violatori

| Brigitta a răspuns:

Intunericlaughing furnici, caini de pe strada.

| alma a răspuns:

Frica? Pai de seful meu cind este nervos, de serpi, crocodili si rechini ca nu ma pot apara singura. Vai ce frica-mi este

| silvia_2359 a răspuns:

Hmmmmmmmmmm? Dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory scutura-te putin, ca ai un paianjen pe guler rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De moarte.nu moartea in sine ci mi-e frica de vesnicia ei.as prefera viata vesnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mine uneori si de pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia: evoluam. Se mai schimba si fobiile in viata. E normal. Inseamna progres.

| kiska a răspuns:

.mdeeee...de paianjeni mi-e frica cel mai mult...nu ii suport... dacaa vad unul...kit de mik...kem pe cineva sal ia...ma tem ingrozitor de ei... dar dacaa vad inainte de somn vreo unul.am koshmaruri toata noaptea.(koshmaruri ko paianjeni...((((((((