| Joker3134 a întrebat:

Din ce poți câștiga bani online?

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ce stii sa faci?

| siriusblack98 a răspuns:

Din țepe

| GoldenZenith a răspuns:

Onlyfans laughing))

| Cip000 a răspuns:

Bună, tocmai am găsit o aplicație care îți oferă bani să te joci! Descoperiți jocurile și aplicațiile potrivite pentru dvs. Câștigați bani pentru fiecare minut de joc (Amazon, PayPal, Google Play...)! Este foarte ușor: deschideți linkul, descărcați Alarmă Cash gratuit și începeți să jucați. Veți primi 2555 de monede ca bonus de pornire

https://affiliate.justtrack.io/......ed09d00665

| Xena20 a răspuns:

Din programe de afiliere, promovezi diferite produse și dacă reușești să le vinzi câștigi un comision, din Google adsense și programe asemănătoare, îți faci un blog de nișă sau un canal de Youtube și după ce reușești să îl crești bine și să ai foarte mult trafic poți câștiga bani din anunturi etc. Mai sunt și alte idei, internetul e o mina de aur, dar orice afacere online ai face e nevoie in primul rand de multa munca până vei ajunge la rezultate, nimic nu pica din cer.

| Xena20 a răspuns:

Iar siteurile de sondaje de opinie, ptc sau tot felul de aplicații care zic că plătesc eu zic sa le lași balta, multe sunt tepe, iar daca câștigi din așa ceva câștigi cu chiu cu vai câțiva $, bani care nu o sa îți ajungă niciodată să trăiești, nu merita. nu te plătește nimeni degeaba, doar sa dai doua clickuri sau sa tii o aplicație deschisă, banii se fac din afaceri, orice fel de afaceri.