| MihaiAndrei666 a întrebat:

Dragi utilizatori,cum arătați? Descrieti-va.
Ochi,par,inaltime,greutate, trăsături distinctive.

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Caprui, negru, 1, 84m, 80kg, man going on his way (un tip care isi vede de viata lui)

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Drăguțe descrieri, dar ai uitat să-i întrebi de vârstă.

| RAY a răspuns:

Ce frumos, acum stim naibi de cine sa ne luam pe strada cand ne enervam, nu inteleg rostul intrebari cu ce te ajuta asta, sloganul TPU =toti pentru unu nu inseamna detalii despre useri si ajutor reciproc

| Violleta2022 a răspuns:

Satena, par lung, ochi verzi, inalta (1.74), supla (62kg) si matura happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Albaștri, chel, 170 cm, nu răspund, port cârje ortopedice.

| mihai69 a răspuns:

Ochi - 2
par - destul. Mai ales pe picioare
inaltime - mare
greutate - mică
trăsături distinctive - dăștept.

| Drimmero a răspuns:

Saten spre blond, par ondulat si scurt, ochii caprui spre negri, cam 1, 83 si aproape 80 de kg.
Moaca prietenoasa si expresiva cand o trec in toate starile.

Hai ca am spart gheata!

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Mrrrrr, unde ai fost toată viata mea
Dacă știi sa gătești și mai ești și o fire calma de fel... poate de cer în castoarie *nu mai dacă ai pana pana în 25 de ani și nu ești minor rolling on the floor) *mrrrr

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Nu stiu sa gatesc si nici nu vreau sa invat. De fel sunt vulcanic si ma enervez repede,, dar stiu sa ma controlez ca sa nu degenerez lucrurile.

Nu mai sunt minor de mult,, dar nu te grabi, poate sunt urat cu spume.

| MihaiAndrei666 explică (pentru SilentRain):

Idileee

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu esti urat drimi, esti ok ti-am spus, daca eu care ma ocup cu asa ceva spun, iti dai seama, poti sa nu iti mai tai venele de suparare

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Ce coincidenta minunata, și eu sunt urata cu spume
Pfff aaaaaaa, nu te mai cer în căsătorie dacă nu faci de mâncare sad

| SilentRain a răspuns (pentru MihaiAndrei666):

Tu cum te descrii?

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Te-ai intrebat daca eu sunt disponibil sau daca sunt in cautare de asa ceva?

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Da nici nu era nevoie sa te întreb, oricum te luam cu forța, găseam eu o soluție, te amenințam cu kalashnikov-ul, te santajam cumva...
Dacă nu știi sa gatesti Ia-ți adio de la cererea în căsătorie talk to the hand

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt convins ca nu am scapare acum/

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Mu-haha, nu mai ai nici o șansă acum Dimmero, dacă nu faci de mâncare nu te iau
Pierderea ta n-o sa mai găsești nici una mai leneșă și zapacita ca mine tongue

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Faza e ca nu vreau sa fiu 'luat', nu acum.

Stai linistita,, dintre toti barbatii planetei sigur nu sunt eu 'alesul'!

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Da de unde ești tu asa sigur poate, poate ai câștigat la loto și pricopsiesti cu mine mrrreee
Faza e eu nu țin cont, vin cu tancul după tine poți sa te opui dacă vrei rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Cum ziceam, poate nu sunt pentru standardele tale si te agiti degeaba cand altul iti poate fi alesul.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Auzi la el cică, standardele mele rolling on the floor) ma faci sa rad rolling on the floor
Nu încerca să scapi tongue
Eu te iau asa cum ești tu pricăjit, nu mai să faci de mâncare

| SilentRain a răspuns:

Par blond spre negru, rosu și albastru, creț exact ca la un Macac, ochii căprui si scârbiți de viata cu o ușoară tenta de negru ca și moartea
Moaca de zombi neprietenos, și antipatic cu un simt al umorul de prost gust, nesociabila cu cafea în loc de sânge în vene, căști în loc de urechii ca să nu aud toți cretini, și sa ma pot droga cu muzica non-stop

| Hammurabi a răspuns:

Mai gras cu 2 kile și mai bătrân cu 4 ani față de poză. laughing

| RainmakerX a răspuns:

Ochi caprui, saten, 72kg, 1.82.
De obicei am par de lungime medie, cateodata ondulat fara sa-i fac nimic insa mr frizer mi-a luat enorm din el, iar acum astept ca un fraier sa-mi creasca inapoi.

| deeeaqq a răspuns:

Ochi albaștri
păr blond
înălțime 1.70+
52 kg
altceva?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Căprui, brunet, 1, 85, 98 kg, singur și cam asocial.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui,brunet,172cm,76kg.
Am Trasaturi urâte

| MihaiAndrei666 explică (pentru anonim_4396):

In ce sens urate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiAndrei666):

Mono-spranceana, Moaca plina de acnee etc

| MihaiAndrei666 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu faci ceva impotriva acneei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchisi la culoare. Negru. 1.70. 60-65. Cicatrici.

| chuckmanson a răspuns:

Ochi albaștri, păr negru și lung, 1, 90 înălțime, 70 de kilograme.
Am o față foarte copilăroasă. Când zâmbesc arăt ca un copil de 5 ani, iar când am o expresie neutră sau sunt enervat arăt ca ultimu îngâmfat. Și am gene foarte frumoase. Fetele mă invidiază pentru genele melelaughinglaughing

| nikklett a răspuns:

Bruneta, par mega cret, 1.60, ochi caprui, port ochelari smug