| bebedooolshe a întrebat:

Dragi baieti descrieti si voi fata PERFECTA pentru voi...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E greu de spus. Ar trebui sa fie o fata isteata, amabila si prietenoasa. Ar trebui sa fie naturala si sa ma faca sa ma simt bine in preajma ei. Ar trebui sa aiba un stil aparte, sa stie sa se puna in valoare prin imbracaminte dar si prin comportament. Prefer o fata care e cuminte si e fidela dar care stie totusi sa se distreze. In legatura cu fizicul, aici e mai superficial. E greu de spus cu adevarat o configuratie. Ar trebui ca fata sa fie speciala, sa fie cumva mai presus de altele printr-un look aparte. As putea spune o configuratie dar cand iubesti nu mai tii cont de asa ceva. Ar trebui sa aiba o inaltime de 1, 65 - 1, 75, blonda sau bruneta, ochii albastri, iar la sani si fund undeva la medie. Nu imi plac lucrurile fortate sau exagerate. Mi-ar placea o fata care sa fie frumoasa in mod natural si care atunci cand se machiaza discret arata ca o zeita.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sa aiba suflet bun, sa fie dulce, naturala, sociabila, draguta, sa stie cum sa se poarte sa fie ingrijita si cuminte! sa iubeasca persoana de langa ea nu sa se uite si dupa altii!

| stefangeles a răspuns:

Sa ma iubeasca si atunci este perfecta! big grin

| TabooR a răspuns:

Pai sa fie blonda, bruneta sa aiba ochi albastri deci doar albastri inaltime 1, 80 si logic sex ora la viteza laughing)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, sa fei inalta cam 3 m, sa fie verde, sa aiba capul oval, sa aiba
2 antene, 4 ochi si 2 guri, in rest cam tot ce isi doresc si ceilalti laughing crezi ca exista fata perfecta? eu nu cred big grin