| anonim_4396 a întrebat:

Era un joc cu un tir care transporta marfa si trebuia sa ma duc cu el undeva si daca dadeam peste un motociclist se urca pe camion si imi desprindea marfa cum se numeste? si mai era un joc care se vedea ca mining truck 2 dar era ca primul pe calculator nu online si trebuia sa impusc toti caini cu pistol si aveam la pistol dinamita si inca ceva de pe ctrl schimbam arma si aa eu eram o pisica in al2lea joc fara bazza spuneti doar cum se numeau

1 răspuns:
| TibyNeagu a răspuns:

Euro truck simulator este un joc de genu in care transporti marfa dintr. un oras in altul pe autostrada in care trebuie sa bagi motorina, sa pui soferu sa doarma cand e obosit in parcari p care le gasesti pe drum!