| Keepitpink a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajutati cu ceva. avea varumiu inainte pe calculator un joc cu camion in care se vedea doar volanul si trebuia sa duci marfa in los angeles ...cand ii se facea somn soferului casca. vreau sa stiu cum se numeste. funda mare. mersii

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Sunt mai multe jocuri cu tiruri:
18 WHEELS OF STEEL HAULIN
German Truck Simulator
Euro Truck Simulator.Dar de care zici tu cred ca este 18 WHEELS OF STEEL HAULIN

2 răspunsuri:
| Keepitpink explică:

Multumesc frumos la amandoi! :* app de unde pot sa il i-au de pe net? dar nu demo

| CriStIN3L2000 a răspuns:

18 WHEELS OF STEEL HAULIN... funda te rog