| Irina2021 a întrebat:

Este adevarat ca vaporul Titanic a fost scos din ocean? totusi nu sunt dovezi sau filmari

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Nu a fost scos.

| alessia5158 a răspuns:

Este tot acolo, in mormatul sau, oceanul.

| darrio2007 a răspuns:

Cine ti-a spus asta te-a mintit.Nu a fost scos.Si nici nu va fi scos niciodata.

| kristy10 a răspuns:

Nare nimeni cum sal scoata

| SMCool10 a răspuns:

Nu este scos si nici nu va fi scos! dar a fost descoperit!happy

| amytzzu2000 a răspuns:

Imi pare rau dar e vorba despre 3000000... si 30000... de tone,nu poate fi scos si nici nu va fi scos,e prea greu nici cu cea mai mare macara de pe planeta nu poate fi scos,plus oamenii nu pot ajunge la adancimea aia,doar aparatele care rezistra apei,si se pare ca Titanicul va ramane tot un mister nedeslusit pentru noi sad spun asta pentru ca Titanicul ar avea si el secrete, ce au ascuns oamenii despre el, ca asta, zic si eu, dar sa stii oamenii nu pot ajunge la adancimea aia dar nu poate nici de rechinii de acolo sad am auzit ca sunt.