| ShaRk_7788 a întrebat:

Este vreo metoda cu care poti mitui cainele pe Barn Buddy? waiting pentru ca un vecin ma tot fura si eu am mancare la caine tot timpul waiting.Please Help! Funditssa!

Răspuns Câştigător
| Mem0ries_5576 a răspuns:

Apesi de mai multe ori pe Tab pana ce casuta aia galbena apare pe "
"Friens' Farms " in stanga. Dai enter si dai click pe caine dat dupa aceea nu dai ok... apesi pe manusa si furi linistit happy

7 răspunsuri:
| infernome a răspuns:

Cu mancare de canii

| Mem0ries_5576 a răspuns:

Dar*

| ShaRk_7788 explică:

Daca imi zici cum dau la oparte imginea aia ai fundita! happy

| ShaRk_7788 explică:

Nu mai conteaza... mi-am dat seama singur happy...ms muult >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa ce dau clik pe caine imi apare fereastra aia si n pot sa fur decat din colcul din treapta...

| zoomix a răspuns:

Am incercat... ce ai zis u "S" si nu merge.

Ym secretop99 cand ai timp.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu tiai dat seama?

ce ai facut?