| ParanoidKidu a întrebat:

Cum poti mitui cainele din Barn Buddy daca vrei sa furi recolta de la alti vecini care au caine?

Răspuns Câştigător
| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Schimbi data de la PC!
happy

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...si eu am incercat cu data dar numa o data m-a lasat acum astept pana nu mai are mancare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu data e trecuta sau prins astia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tutorial video in care va este explicat cum sa furati de pe Barn Buddy chiar daca are caine gasiti aici : http://www.kaz3.info/cum-sa-furi-pe-barn-buddy-hack-barn-buddy.html merge 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu TAB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi o mers pana la o0ra 12 fix dupa 12 nu mi-a mai mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar degeaba.ca nimeni nu vrea sa zica... dar e o chestiune de timp si o sa se afleoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge cu tab.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mie dac dau pe TAB nu imi baga in chenar planta cine ma ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cainele nu are mancare in castron poti fura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Intrati pe gradina celui de la care doriti sa furati
2. Apasati pe tasta Tab si va v-a aparea un dreptunghi galben pe care il puteti muta cu sagetile pana la Friend’s Farm sau Fermele prietenilor (stanga jos).
3. Odata aflat dreptunghiul pe Friend’s Farm sau Fermele prietenilor, apasati tasta Enter, care va deschide un meniu in care puteti ascunde cainele persoanei de la care doriti sa furati.
4. Ascundeti cainele si furati cu acel meniu deschis.
5. Dupa ce ati terminat de furat, inchideti meniul iar jocul va afisa o eroare, apasati OK, si ferma se va reincarca. pup all incercati. poate poate o sa mearga

| MadutzaDiana64 a răspuns:

Stiu eu o metoda noua, 1.mergi la vecin in gradina 2. te uiti la ceas 3.te uiti la caine4. daca nu mai are mancare..., 5furi tot ce a crescut -_-

| Albu_Ovidiu_1991 a răspuns (pentru MadutzaDiana64):

Am facut si eu si nu merge

| Madalina7 a răspuns (pentru Albu_Ovidiu_1991):

laughing...mai incearca

| Albu_Ovidiu_1991 a răspuns:

Nu mergebig grin

| Didy_1136 a răspuns:

Nu mai merge cu TAB