anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Exista insula Maco?

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da in africa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca exista pentru ca toate acestea sunt desene animate su exista sirene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula Maco exista dar sub alta denumire ''Insula Tasmania'''...si sirene am auzit ca au existat>dar nu putem fi siguri de acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu exista pentru ca am citit in revista H2O asa ca nu va faceti sperante!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca ar fi acea insula din Oceanul Pacific.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca exista insula maco ca daca nu ar mai exista nu ar mai avea unde sa filmeze h2o si nici nu au cum sa o faca adica asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exsista undeva in australia si on cheama´´ Insula Tasmania``.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

JustMeFlory cred ca tu te uyti nu sorata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofi exista dar nu se stie big grin
nimmeni nu stie nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insula se numeste insula tasmania bootilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eu cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu doar in h2o acolo am auzit prima oara de ealaughingPlaughing

| Ramona000 a răspuns:

Insula mako exista dar nu se numeste mako nu mai stiu exact e prin Australia daca te uiti la h20 e foarte modificata de cea reala insula mako arata dierit decat cea din h20 este inconjurata de apa cu rechini mako si broaste testoase

| daniel16super12avatar a răspuns:

Da pentru ca am vazut-o
si sirnele eczista in c... egzista si sunt protejate acesta e un secret eu am fost cind m-am atins de elementul mutant si pe mine ma aratat sirena am fost in acea tara si la 12ani voi fi dar am ceas hologramic si o sa para ca sunt om.(c...) este o tara care o veti afla pe odnoclasnichi nume(daniel printul apei yang) yang este spiritul renascut al singurului baiat sirena adica eu in alt corp insula are o parte magica care poate aparea la nord sudul vestul estul insuleisi sirenele au salvat pamintul

| oollgguuttzzaa a răspuns:

De fapt insula Maco exista se spune ca s-a format in urma cazaturii unei comete resturile din cometa s-au imprastiat iar niste bucati din ea au si format insula iar ca sa te convingi intra pe: http://ro.wikipedia.org/wiki/Insula_Mako

| alisa96 a răspuns:

Da exsista am auzit ca se chema si Tasmania si parca si insula focilor

| mady36 a răspuns:

Imi pare rau draga mea nu vreau sa te dezamagesc dar insula mako nu exista in 3 luni m-am documentat si am vazut pe youtube ca nu exista insula mako in h2o la televizor este filmata insula tasmania dar inauntru unde vezi u acolo piscina lunii nu exista am vazut ca e intr-un studio foarte mare e un bazin mare si iau pus aia decoratii cu pietere nisip se poate truca si pe calculator dar nu exista uite videoul cu insula care ziceadi de fapt ca exista dar uite e intr-un studio uitehttp://www.youtube.com/watch?v=PTfE6_KAf_I

| Adnyna a răspuns:

Eu cred ca exista.Dar in h2o era sup apalaughing

| flakeofsnow a răspuns:

De fapt insula MAKO nu exista sub numele asta... exista dar nu e insula Tasmania in nici un caz dar pestera aia de pe insula MAKO nu exista nici bazinul luni plinebig grin

| Baleia_Ionut_1977 a răspuns:

Da exista insula mako


| denisa_2181 a răspuns:

Da exista! pentru ca am vazut imagini care aratau si alt ceva nu numai di h2o

| Tanase_Alice_1996 a răspuns:

Insula mako exista doar ca se numeste tasmania si arata asemanatoare cautati pe google pe imagini si vedeti

| Tanase_Alice_1996 a răspuns:

Insula mako exista doar ca se numeste tasmania si arata asemanatoare cautati pe google pe imagini si vedeti.

| Tanase_Alice_1996 a răspuns:

Da exista dar, se numeste altfel se numeste tasmania uitati-va pe google pe imagini si gasiti.

| crystyana2002 a răspuns:

Insula Mako exista, dar se numeste insula Tasmania.

| bpododo a răspuns:

Da se numeste insula tasmania

| Doibani_Mihai_1995 a răspuns:

Exista!

| alex_6788 a răspuns:

Exista da se cheama alt cumva este in australia