| waXonwaXoff a întrebat:

1.salut! Exista insula Mako sau Maco? Din h2o? Cum se cheama in realitate si unde se afla?
2.In ce an a fost lansata melodia Drawing Pool-bodies

Răspuns Câştigător
| virusz a răspuns:

1.Este in Australia si cred ca este insula Tasmania dar nu-s sigur
2. 2001

17 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Da exista.se numeste Insula Tasmania

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Insula Mako e insula Tasmania.app...nu avea cum sa fie artificiala ca este prea mare, si am stat acolo 1 an si e super insula aia. SE vede de pe tarm

| alice.twilight a răspuns:

1.Insula Mako este o insulă fictivă din serialul australian H2O - Adaugă apă.
2.sunt in ceata...nu stiucrying

| MadNNNeS a răspuns:

Da exista in sudul Australiei si se numeste insula Tasmaniei

| denisa_4116 a răspuns:

Nu filmarile se fac in platou uitate pe youtube si srie cum iti dictez eu h2o just add water live costumes si vezi acolo eu am mai film si insula mako nu exista doar uitate pe youtube si scrie :h2o just add water live costumes si acolo vezi costumele vezi insula mako iti explica sau mai scrie pe youtube h2o just add water behind to scene fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista este facuta pe calculator crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insula Mako ecxsista, si se numeste Tasmaniei. Poate ca cozile sunt facute pe calculator dar insula Mako ecxsista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah ratatilor insula maco nu exista este un platou de filmare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In australia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! in australia bine inteles fraiero sau fraierule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Deaglecs,

1)Nu, nu exista aceasta insula.Este doar o piscina adusa pe platoul de filmare in care se filmeaza.Profesionistii coloreaza apa in nuante de albastru, o ilumineaza si o fac sa bolboroseasca.(Sursa:Revista h2o, 02/2009).

2)Melodia a fost lansata in anul 2001.

Sper ca te-am ajutat,
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insula mako exista si cozile sunt din material

| JustMe_8650 a răspuns:

1. nu exista este facuta pe calculator, cel putin asa scrie in revista h2o

| corinadiana a răspuns:

Nu exista nimic din toate astea doar insula si da se numeste TASMANIA

| pauliciii a răspuns:

Insula mako exista, in Australia, doar de acolo vine rechinul mako, cauta pe wikkipedia acolo va scrie ca sa filmat mult pe insula pentru serialul H2O,NU a fost creata pe calculatorwinking

| Tudor_Camelia_Iuliana_1991 a răspuns:

1.insula aceea intr-adevar exista doar ca nu se numeste Mako ci se numeste Tasmania
2.din cate am auzit in 2001