| Asdffd a întrebat:

Exista vreun hack pentru. farmerama?

Răspuns Câştigător
| Robiii a răspuns:

Nu, nu cred happy

92 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un hack care merge sigur eu l-am folosit si am ajuns la level 56 http://onlyfree.ucoz.com/publ/farmerama_hack_v1_2/2-1-0-689
Hack coins care iti da marmudele, il descarci gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada.Intra pe YOUTUBE si scrie "farmerama hacks" si acolo iti arata linkurile si tot felul de hack-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce e ala hack?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program da nu de bani de hackspeed cred ca unii il stiti poti sa bagi la mai multe programuri si e si da bani dar trebuie sa scrii value corect eu de bani nu stiu doar de hack speed e (cheats engine 5.6.1 da ca sa iti mearga super bine incearca pe internet explorer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program da nu de bani de hackspeed cred ca unii il stiti poti sa bagi la mai multe programuri si e si da bani dar trebuie sa scrii value corect eu de bani nu stiu doar de hack speed e (cheats engine 5.6.1 da ca sa iti mearga super bine incearca pe internet explorer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5299322
la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5299322! A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5299322 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5299322! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| sergiuk11 a răspuns:

Bada exista!

| ingerashyulyana a răspuns:

Ai este un hack pentru farmerama se numeste 'hunhack 1. 0'

| oOAddYOo a răspuns:

Vreau si eu prieteni numele meu este-ady_97-

| TobyLikeBoy a răspuns:

Nu exista. Toate sunt programe pentru a va afla conturile.

| J0KerStar a răspuns:

Dati funda?

| stefan_5038 a răspuns:

Da exista daar il poti downloada doar cu bani

| alexmilan12345 a răspuns:

Da...asta este cel mai sigur hacktonguerimeşti: 900 Mamudele pe SMS pentru doar 0.50 €!

Trimite doar: BIG 4535263

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4535263! dupa ce il trimiti o sa iti vina un mesaj cu un cod pe care il bagi la news acolowinkingcodul se schimba in fiecare lunatongue

| DisipwNZ a răspuns:

O metoda suta la suta in care primesti 300 mamudele si 150000 gologani.Trimite doar: BIG 6310746
la numărul: 7465
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6310746! A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei.Eu il folosesc cand am credit, tariful e de 1 EURO. BAFTA LA RECOLTAT.

| lulu_7334 a răspuns:

CEL MAI TARE HACK fara programe fara nimic.Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite un SMS cu BIG 6808027 la numărul: 7465
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6808027 . V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News - cod de bonus pentru intem-uri , (acolo unde este prezentat acel cod de bare) .A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| mickutsu a răspuns:

Am eu

| mickutsu a răspuns:

Daca vrei da. ti accept la id mickutsu4all

| mickutsu a răspuns:

Daca vreti dati add la id mickutsu4all

| alexmilan1234567 a răspuns:

Primeşti: 200 Mamudele pe SMS pentru doar 0, 50€!

Trimite doar: BIG 5918823

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5918823! este cel mai sigur hack...nu au cum sa va prinda adminii!

| titimacaronaru a răspuns:

Spre exemplu poti trimite sms la 1395 cu textul BIG SI 5313420,ai grija la spatiul dintre BIG si 5313420 si cum un 1 euro ti se va reincarca contul cu 300 mamudele si 7000 de gologani,fara sa te prinda adminul,eu am incercat si merge.te pup o zi buna

| corector a răspuns:

EXISTA! Dar trebuie sa-l cumperi cu bani reali daca zice unu sa suni la 1395 si big... sa nu dai sms!

| Seba_1364 a răspuns:

Dati-mil si mie plss pe mess ID sebilok pls mooooolt de tot

| Andreiii_7910 a răspuns:

Am eu hack de gologani, mamudele si stelute contacteaza-ma la id meu andrei.nita71winking

| cristipr a răspuns:

Stiu ca exista dar siteu-l este in poloneza si trebuie 10 euro platabil prin sms. iar dupa ce ai trimis ce scrie acolo iti da pe tel un cod si tu trebuie sal scrii in spatiul liber doar asa poti cumpara hackul

plzzz vreau funda

| xXLauRXx a răspuns:

Nu stiu

| alex1299 a răspuns:

Sunt hackri dar nu multe si trebuie sa dai bani

| farmerama_1614 a răspuns:

Hack... e un mod de-a spune nu? ceea ce cautati toti este o metoda de a face "mm"sau"gg" usor? de a trece nivele in 5minute etc jocul a fost creat pentru a fi jucat! nu pentru a gasi portite de trisare! in legatura cu asa zisul tau "hack" exista bine inteles o multitudine de programe care pot fi rulate in functie de gradul tau in joc"moderator, admin etc" eu iti urez multa bafta in ale gasi! nu iti va fi usor

| alyncool2012 a răspuns:

Care are hack-ul v.5.0 sa-mi spuna si mie password de download plzzzzz!
Si apropo da exista hack

| totomishu a răspuns:

Pentru cei care au spus ca au hack farmerama. daca aveti dc nu spuneti de unde si cum l-ati dawnloadat sau mai simplu dati-l mai departe. sau va e frica de ceva.