| zambetcald a întrebat:

faceti multa gimnastica la ora de sport la scoala?

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da, pentru ca ora de sport nu inseamna numai fotbal, volei, sau alte jocuri. La sport trebuie cat mai multa gimnastica mai ales cand trebuie sa dai probele de control.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Fac volei.

| zurick a răspuns:

Eu nu fac sportul happy
Azi mai că mă omoram ca să scap de teamă.Da na uneori trebuie să gândim înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac deloc.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea mă duc pe la sport...și când mă duc eu nu facem. sad

| Bøøgey a răspuns:

Avem cel mai cocalar profesor. Nu cred c-a alergat vreodata in ultimii 10 ani. Dureaza juma' de ora pana vine si face prezenta. Dupa asta ma mai bat nitel cu cateva fete prin toata sala de sport, mai fac un baschet doi la doi cu niste colegi... Chestii obisnuite.

| TPUuser199 a răspuns:

Asa si asa