| floricicadecolt a întrebat:

Ar trebui sa facem mai multa gimnastica la orele de sport in scoala? DA sau NU?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nuuu! Jos gimnastica! Scuze ca am reactionat asa, dar mi s-a luat de gimnastica anul acesta. Vreau si eu baschet sau fotbal sau chiar tag rugby si volei ca altii. Cer prea mult? smug
NU! Dar ar trebui sa ne jucam, sa ne simtim bine...sa facem orele de sport cat mai placute.

| KamaSutra a răspuns:

Ar trebui sa facem multe la orele de sport... Deci Da

| Mayar a răspuns:

Nu stiu tie, dar mie mi se pare urat sa vad o persoana obeza, care nu are probleme si e astfel doar din propria-i vointa... Normal ca ar trebui sa se faca SPORT! Sau ajungem ca altii din alte tari, grasi si urati

| ubox7007 a răspuns:

NU, fiecare la ora de sport ar trebui sa opteze pentru ce sa fac (gen sa se faca cateva categorii) eu unu cred ca ar trebui sa se faca mai multa forta si calisthenics

| DomnulKat a răspuns:

Da